Menu

Červená je top

Hneď po čiernej najkrajšia farba

Červená je top

Volám sa Jakub Živný, som grafický dizajnér na voľnej nohe žijúci na Slovensku. Mám 23 rokov a študujem na Žilinskej univerzite v Žiline. Som narodený v znamení býka, priťahuje ma červená farba a moja budúca žena (na fotke vedľa). Milujem prácu na zaujímavých projektoch, ktoré spájajú silnú myšlienku a kvalitný dizajn. Pretože dizajn je hlavne o tom ako to funguje, nie ako to vyzerá, snažím sa klientov učiť a viesť projekt tak, aby na jeho konci vznikol pútavý dizajn, ktorý predáva. Do mojej záujmovej oblasti patrí tvorba firemných identít, tlačových materiálov, web dizajnu a mnoho iného. Dizajn je proces a ja sa neustále rozvíjam po všetkých stránkach. Som stále pozitívne naladený perfekcionista, vediem zdravý životný štýl, milujem zelené potraviny Green Ways a mám doma veľa jabĺk – som Apple positive.

Tím Body-Test.cz

Rádi bychom jménem celého projektu poděkovali panu Živnému za projevenou profesionalitu, spolehlivost a snahu všechny náležitosti řešit v nejkratším možném čase. Těšíme se na další spolupráci.

Dominik Mašek, DomDom.us

Pana Živného bych určitě všem doporučil. Nejenže jeho práce ve všech ohledech předčí vaše očekávání, ale rovněž komunikace a reflexe požadavků zákazníka (které jsou dle mého názoru v dnešní době otřesné) jsou nadprůměrné. Ze spolupráce budete mít skvělý pocit a vaše grafika bude přesně taková, jakou jste ji chtěli mít.

Marek Cocher, Devilpage.cz

Spolupráca s Jakubom sa mi po mojich všetkých predchádzajúcich projektoch s rôznymi grafikmi veľmi pozdávala. Presne dokázal moje myšlienky a nápady preniesť do ,,reálnej” podoby a k tomu všetkému ich dokonale vylepšiť svojimi jedinečnými nápadmi a vylepšeniami. S jeho prístupom a celkovou komunikáciou som bol nadovšetko spokojný a určite sa ne jeho služby v budúcnosti ešte obrátim.

Jozef Kostelanský, X-Shades.eu

Spoluprácu som realizoval kvôli redizajnu môjho e-shopu. Stačilo jedno stretnutie, pár upresňujúcich mailov a výsledok bol presne podľa mojich predstáv – moderný dizajn s pekne zladenými farbami a ovládacími prvkami.

Martin Sabo, Dj Bircoff

Veľmi dlho som uvažoval komu dať spracovať grafiku, vizuál a logo keďže som DJ. Vzhľadom na to, že viem, že Jakub Živný sa už podobnými projektami zaoberal a dopadli na výbornú, moja voľba bola jednoznačná. Konečný výsledok je výborný, ušitý priam na mieru a som veľmi spokojný s kvalitou, rýchlosťou spracovania a profesionálnou komunikáciou s pánom Živným. Teším sa na ďalšiu spoluprácu a ešte raz Ďakujem.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!